#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Автоновини

За перші дні квітня великі мережі АЗС дещо знизили вартість пального

05.04.2021 Дар'я Сафронова 0

Представники влади проводять активні перемовини з великими мережами АЗС, пропонуючи знизити ціни на нафтопродукти.

Фото: "Погляд"

Кабмін схвалив проєкт Меморандуму про наміри щодо створення сприятливого середовища, розвитку добросовісної конкуренції на ринку нафтопродуктів України і задоволення потреб споживачів на період карантину та введення обмежень через COVID-19. Про це повідомляє enkorr.

Передбачається, що ціни на всі марки нафтопродуктів у квітні будуть нижче 30 грн/л. Перевищення цього рівня можливо лише в разі різкої зміни кон'юнктури світового ринку.

У свою чергу, великі мережі вчергове вимагають посилити боротьбу з "чорним" і "сірим" ринком та забезпечити рівні умови конкуренції.

Як знизилась вартість бензину

За 2-5 квітня великі мережі АЗС знизили вартість пального.

ОККО і WOG:

  • А-92 подешевшав на 1 грн/л, до 29,49 грн/л,
  • А-95 подешевшав на 1,5 грн/л, до 29,99 грн/л.

KLO:

  • А-92 подешевшав на 10 коп./л, до 29,19 грн/л,
  • А-95 – подешевшав 70 коп./л, до 29,49 грн/л.

На UPG бензини здешевіли на 40 коп./л. Такі мережі, як AMIC, «БРСМ-Нафта», «Автотранс» і Motto, знизили ціни на бензини у межах 0,2-1 грн/л.

Динаміка роздрібних цін:

Нагадаємо, "Погляд" повідомляв, що українські АЗС знизили ціни на автогаз на 10-60 коп./л.

Також ми писали, що на період локдауну у столиці парковки стануть безкоштовними. А на деяких ділянках доріг збільшено дозволену швидкість руху.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.