За незаконний видобуток піску комунальне підприємство на Київщині поверне державі 1,6 млн грн
За позовом органів прокуратури Київської області до держбюджету стягнуто 1,6 млн грн шкоди, заподіяної самовільним видобутком піску.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/20_pozov.jpg)
Як повідомляє прес-служба прокуратури Київської області, рішенням Господарського суду Київської області поданий позов Фастівської місцевої прокуратури на одне з комунальних підприємств Бородянського району задоволено. Тепер підприємство має відшкодувати завдану шкоду, заподіяну самовільним користуванням надрами, в розмірі 1,6 млн грн.
Як повідомлялося раніше, позов було подано в серпні цього року, в селі Здвижівка, Бородянського району, комунальне підприємство без необхідної погодженої проектної документації проводила роботи з розчищення, днопоглиблення та берегоукріплення водойми. Такі дії призвели до незаконного заволодіння поверхневим (ґрунтовим) шаром земель водного фонду в особливо великих розмірах та спричинило тяжкі збитки державі.