За кордоном

З Великобританії в Україну прибули нові РСЗВ , – Резніков

М270 є найпотужнішою системою залпового вогню у світі.

З Великобританії в Україну прибули нові РСЗВ , – Резніков - зображення

З Великої Британії до України прибули обіцяні додаткові кілька установок реактивних систем залпового вогню M270. Про це 12 серпня в Twitter повідомив міністр оборони України Олексій Резніков.

"Велика Британія обіцяла, Велика Британія виконала! В Україну прибули нові РСЗВ М270 MLRS. Вдячний Бену Воллесу і всім громадянам Великої Британії! Ваша підтримка надзвичайно важлива для України. Наша армія вміло використає це "поповнення" на полі бою", –

міністр оборони України Олексій Резніков

Варто зазначити, що напередодні, з заяви міністра оборони Бена Воллеса, стало відомо, що Велика Британія відправить Україні ще три установки реактивних систем залпового вогню M270 та чималу кількість ракет для них.

Зазначимо, що М270 є найпотужнішою системою залпового вогню у світі. Таку установку має на озброєнні 15 країн НАТО та США.

Нагадаємо, днями також стало відомо, що США виділить Україні військовий пакет на $1 млрд. Відомо, що новий пакет, зокрема, включатиме: боєприпаси для HIMARS, 75 тисяч 155-мм артилерійських боєприпасів, боєприпаси для ППО NASAMS та тисяча ПТРК "Javelin".

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.