Новини
Новини Київської області
Надзвичайні новини
Аварії та ДТП

З почату року на Київщині сталося понад 7 тис. ДТП: найпоширеніші причини

В автопригодах у пристоличному регіоні цьогоріч травмувалося 1191 громадянин.

З почату року на Київщині сталося понад 7 тис. ДТП: найпоширеніші причини - зображення

З 1 січня до 31 жовтня цього року на території Київщини трапились 7 166 автопригод, з них 965 – із потерпілими. Про це повідомили в патрульній поліції Київщини, уточнивши, що травми отримали 1 191 громадянин, а 144 людей, на жаль, загинуло.

За словами правоохоронців, найпоширенішими причинами автопригод стали:

  • порушення правил маневрування – 2998 ДТП;

  • перевищення безпечної швидкості – 1535 ДТП;

  • недодержання дистанції – 1338 ДТП.

Як запобігти ДТП?

Отже, найпоширенішою причиною автопригод на автодорогах Київської області лишається порушення водіями правил маневрування. Патрульні пояснили, як водій може запобігти ДТП на дорозі.

  1. Перед початком руху, перелаштуванням та будь-якою зміною напрямку руху – переконайтеся, що це буде безпечно і не створить перешкод іншим учасникам руху.

  2. Подавайте сигнали світловими покажчиками повороту відповідного напрямку перед початком руху, зупинкою, перелаштуванням, поворотом та розворотом.

  3. У разі перелаштування – дайте дорогу транспортним засобам, що рухаються в попутному напрямку по тій смузі, на яку ви маєте намір перелаштуватися.

  4. Перед поворотом праворуч та ліворуч завчасно займіть відповідне крайнє положення на проїзній частині, призначеній для руху в цьому напрямку.

  5. Якщо є смуга гальмування, а ви маєте намір повернути на іншу дорогу – своєчасно перелаштуйтеся на цю смугу і знижуйте швидкість тільки на ній.

До слова, влітку повідомлялося, що з початку року на Київщині сталося більше 3 тис. ДТП, з них 325 – із потерпілими.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.