Юлія Кочетова: "Вітер з гір": цей фільм – велика частина мого серця
![Юлія Кочетова: Юлія Кочетова:](/storage/resized/lg/news/9590dcf4-7b0e-4625-89e4-ebd7bdbf7dec/f61dd861-30c1-40de-b78a-7371ed53f81b.jpg)
В мене вісім років було відчуття, що ми особисто з півостровом – не договорили.
Камера та можливість говорити подарували мені моменти, як читає листи Mumine Saliyeva, а Усеин Бекиров грає коду,
як рушаєш на кордон з Рустем Скибін та телефонуєш додому з Леране Хайбуллаева.
![Юлія Кочетова: Юлія Кочетова:](/storage/resized/lg/news/9590dcf4-7b0e-4625-89e4-ebd7bdbf7dec/273678409_7756599484353875_6311345759079334966_n.jpg)
Цей фільм – велика частина мого серця. Всім серцем дякую моїм людям в кадрі та усій кримськотатарській спільноті, яка рік думала: «Що вони тут постійно знімають?»
![Юлія Кочетова: Юлія Кочетова:](/storage/resized/lg/news/9590dcf4-7b0e-4625-89e4-ebd7bdbf7dec/273767049_7756599597687197_1560118697026650312_n.jpg)
Ця історія має назву «Вітер з гір». Я вичитала її в перекладах з кримськотатрської поезії за день до дедлайну, а потім полізла в оксфордський словник і він сказав мені, що вітер з гір або mountain breeze – це метеорологічний термін. Вночі прохолодне і щільне повітря спускається по схилах і осідає в долині, створюючи гірський бриз.
![Юлія Кочетова: Юлія Кочетова:](/storage/resized/lg/news/9590dcf4-7b0e-4625-89e4-ebd7bdbf7dec/273808352_7756678881012602_2074270271619431644_n.jpg)
Це стан, запах, відчуття дому, яке ти пам'ятаєш, де б ти не був.
Не впевнена, що ми все-таки з півостровом договорили, але в цю неділю робимо показ трьох серій фільму для журналістів. Розкажіть своїм – ми надішлемо запрошення та всі деталі.
Всоте переконуюсь: робити від серця – це множити любов, енергію, сенси. І навіть вітер і дім – він у нас один.
![Юлія Кочетова: Юлія Кочетова:](/storage/resized/lg/news/9590dcf4-7b0e-4625-89e4-ebd7bdbf7dec/273822192_7756598907687266_8980618428759705527_n.jpg)
Першоджерело за посиланням.
На цій сторінці представлені насамперед думки автора, які можуть не збігатися з позицією редакції інформагенції "Погляд".
Ми публікуємо авторські матеріали передусім заради дискусії щодо важливих питань, бо віримо в силу громадянського суспільства і публічного діалогу.
Якщо вам є чим поділитися, чекаємо на ваші дописи. Пишіть!
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.