#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Довкілля
Всесвіт
Світ-суспільство

Яким буде кінець світу: названо чотири можливі сценарії загибелі людства

10.06.2019 Бобрик Юлія 0

Британське маркетингове агентство Blueclaw підготувало список головних загроз життю людства. Їх виявилося чотири.

При складанні списку фахівці відштовхувалися від даних Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), Європейського центру контролю і профілактики захворювань і NASA. Результати їх роботи представлені на сайті How Will The World End.

Основними загрозами автори назвали епідемії, ядерну війну, природні катаклізми і падіння астероїду на Землю. Серед хвороб, здатних викликати епідемії, фахівці виділили туберкульоз, малярію, сезонний грип, вірус Ебола та ін.

Що стосується ядерної війни, то на сьогоднішній день експерти оцінюють її ймовірність як найвищу. Особливо враховуючи той факт, що в 2021 році закінчується термін договору між Росією і США про заходи щодо подальшого скорочення і обмеження стратегічних наступальних озброєнь.

Падіння астероїда на Землю поки визнається малоймовірним. NASA ретельно стежить за всіма об'єктами, які пролітали поруч з планетою, проте виключати зіткнення, на думку авторів проекту, ненауково.

Під природною катастрофою ж, головним чином, мається на увазі глобальне потепління. Дослідники вважають, що до 2025 року температура повітря на поверхні Землі може зрости ще на два градуси. Зміна клімату викличе глобальні повені та інші катаклізми.