Новини
Війна з Росією

Якщо ви прийдете забирати життя наших дітей – ми вас живим уже не відпустимо, – Зеленський

26.09.2022
Президент звернувся до росіян.

Якщо ви прийдете забирати життя наших дітей – ми вас живим уже не відпустимо, – Зеленський - зображення

Президент України Володимир Зеленський закликав росіян виступати проти мобілізації на війну з Україною. Про це він сказав у вечірньому зверненні в неділю, 26 вересня.

"Боріться за те, щоб не відправили на смерть ваших дітей – усіх, кого можуть забрати під цю російську злочинну мобілізацію. Тому що якщо ви прийдете забирати життя наших дітей, я вам скажу як батько, ми вас живим уже не відпустимо", –

президент України Володимир Зеленський

Також глава держави розповів, що злочинна мобілізація використовується росією не лише для продовження страждань українців, а й щоб знищити представників корінних народів. За його словами, ситуація у тимчасово окупованому Криму наразі катастрофічна. Більшість мобілізаційних повісток на війну проти України розписали саме на киримли.

"Повністю підтверджується інформація щодо кримськотатарського народу: більшість мобілізаційних повісток розписана там саме на киримли. Це ще один елемент геноцидної політики Росії, ще одна причина для негайної й жорсткої реакції всього світу", –

президент України Володимир Зеленський

Крім того, президент заявив, що імперська політика рф також завдає ударів по народах Дагестану, всього Кавказу та по корінних народах Сибіру й інших територій. Зеленський знову закликав росіян виходити на протести та не піддаватися злочинній мобілізації.

Нагадаємо, раніше Зеленський заявляв, що українські позиції не змінюються від шуму чи будь-яких анонсів звідкись.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.