Новини
Україна
Довкілля

Які тварини потраплять до нової редакції Червоної книги України?

08.03.2021 Бобрик Юлія 0

Оновлений перелік четвертої редакції видання складатиметься із 687 видів тварин.

Фото: pixabay.com

Про це повідомили в Міндовкіллі.

Новий перелік видів тварин, що занесуть до четвертої редакції Червоної книги України, вже затвердили у міністерстві. Оновлений перелік включатиме 687 видів тварин, що на 144 більше, ніж у попередньому третьому виданні 2009 року.

Серед нових тварин: рак товстопалий, водомірка наяда; коконопряд золотистий, грицик великий, тритон гребінчастий, ящірка Ліндгольма, бичок Штайниця, вугор європейський, підуст звичайний та ховрах малий.

«До Червоної книги України першочергово вносять реліктові та ендемічні види, види, що знаходяться на межі ареалу, види, що мають особливу наукову цінність, а також види, поширення яких швидко зменшується».

Міндовкілля

Нагадаємо, на початку березня в  «Асканії-Новій» зафіксували вже третій факт масової загибелі птахів. А у браконьєрів на Київщині конфіскували близько півтори сотні щиглів.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.