Які сфери діяльності обирають жінки-підприємниці?
В Україні щороку зростає частка жінок-ФОП.
Статистика доводить, що межа у поділі сфер діяльності на «чоловічі» і «жіночі» невпинно стирається, таким чином руйнуючі суспільні стереотипи.У тому числі – й серед тих, хто веде свою діяльність як ФОП.
Як повідомляє Опендатабот, нині 863 455 жінки працюють в Україні як ФОП.
Загалом частка жінок-підприємиць серед загальної кількості ФОП невпинно збільшується і вже зараз складає 46,6%. І ця цифра щорічно збільшується. Зокрема, ще в 2016 жінок-ФОП було 44,8%.
«Частка жінок зростає у справах, які традиційно вважають чоловічими. Активне залучення жінок до IT індустрії - гарна перспектива для розвитку однієї з ключових для української економіки сфер», йдеться у повідомленні.
Найбільше жінок-ФОП є впровадять свій бізнес у таких галузях діяльності: сферах як 43,6%, роздрібна торгівля, 9,3% – надання інших індивідуальних послуг. На третьому ж місці— комп'ютерне програмування, консультування та пов'язана з ними діяльність — 4,9%.
«Частка жінок серед ІТ-фопів зросла суттєво. У 2017 році їх відсоток склав 20,9%, у цьому році — вже 24,7%»,
зазначає Опендатабот.
Як повідомляв «Погляд», цього року світ відзначив 110-й Міжнародний жіночий день. За межами пострадянського простору він менш популярний, хоча й визнаний ООН як пам’ятна дата. https://www.poglyad.tv/mizhnarodnyj-zhinochyj-den-yak-8-bereznya-vidznachayut-na-kyyivshhyni/.
Українки демонструють високі результати у спорті. УкраїнкаМарина Бех-Романчук посіла 1-е місце в стрибках у довжину з кращим результат у світі.
Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.