#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Суспільство
Здоров'я

Як в’їхати в Україну з-за кордону (інтерактивна карта)

18.03.2020 Косянчук Інна 0

На підготовленій митниками інтерактивній мапі позначено закриті й відкриті пункти пропуску

Згідно з розпорядженням Кабінету міністрів щодо запобігання занесенню і поширенню коронавірус COVID-19, Україна закрила низку пунктів пропуску.

Митниця підготувала інтерактивну карту, на якій відмітила усі пункти пропуску — закриті і відкриті.

❌ — закриті

✅ — відкриті

Окремо зазначені ті, на яких призупинене пішохідне сполучення.

Карту можна переглянути за посиланням.

Також Нова митниця опублікувала кілька підказок українцям, які знаходяться за кордоном, щодо того, як вони можуть повернутися додому.

 Як потрапити до України з Польщі? Лише на автомобілі через ПП «Рава-Руська», ПП «Краківець» та ПП "Ягодин". Літаком, потягом чи автобусом не можна.

 Як потрапити до України зі Словаччини? Через автомобільні пункти пропуску, зазначені на карті. Літаком, потягом чи автобусом не можна.

 Як потрапити до України з Угорщини? Через автомобільні пункти пропуску, зазначені на карті, а також потягом (до 17 березня 00 год. 00 хв.), автобусом чи літаком.

Як потрапити до України з Молдови? Через автомобільні пункти пропуску, зазначені на карті, а також потягом чи автобусом. Літаком не можна.

 Як потрапити до України з Білорусі? Через автомобільні пункти пропуску, зазначені на карті, а також потягом (до 17 березня 00 год. 00 хв.), автобусом чи літаком.

Як потрапити до України з Румунії? Через автомобільні пункти пропуску, зазначені на карті, а також потягом, автобусом чи літаком. Зауважте, що автомобільний ПП «Солотвино» закритий.

Вантажних перевезень це не стосується.