Як комунікувати з ветеранами та військовими пояснюють у новому серіалі "Люди з досвідом війни. Гідність. Взаємодія"
В Україні випустили серіал "Люди з досвідом війни. Гідність. Взаємодія" про коректну комунікацію з військовими і ветеранами, зокрема з тими, хто отримав інвалідність та був у полоні.
Про це повідомляє Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.
Серіал допоможе зрозуміти почуття, які переживають люди після повернення додому, навчить правильно спілкуватися з ними й вислуховувати тих, кому потрібно виговоритися. Його герої - військовослужбовці. Вони діляться своїм досвідом комунікації з цивільними.
"Герой одного з епізодів - Данило Кравець, звільнений з полону військовослужбовець. Він максимально відкритий у питаннях війни й може говорити про пережите, якщо його запитають. При цьому чоловік наголошує, що для когось лише згадка про полон може травмувати, тому важливо вміти будувати правильну комунікацію", -
зазначили у Мінреінтеграції.
У серіалі 11 епізодів. У них розглядаються основи коректного, етичного та емпатичного спілкування в різних ситуаціях. Також порушуються питання підтримки ветеранів і ветеранок та сприяння їхній інтеграції в суспільство.
Освітній серіал створений за ініціативи Мінцифри у межах комунікаційної кампанії "Ти як?" Всеукраїнської програми ментального здоров’я - ініціативи першої леді Олени Зеленської, за підтримки Координаційного центру з психічного здоров’я Кабінету міністрів, громадської організації "Безбар’єрність" та компанії Visa - учасниці спільноти "Бізнес без бар’єрів", для платформи "Дія.Освіта".
Серіал можна переглянути за посиланням.
Також, в Україні офіційно з’явилася професія "Фахівець із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб". Відомості щодо цієї професії внесено до Реєстру кваліфікацій. Такі фахівці займатимуться професійним супроводом ветеранів, членів їхніх сімей і родин загиблих бійців під час переходу з військової служби до цивільного життя.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.