#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Ірпінь

Винагорода для ірпінських ветеранів: турбота чи подачка від влади у ракурсі закордонного вояжу в.о. міського голови Анастасії Попсуй?

28.09.2018 Ігор Швець 0

Питання соціального забезпечення населення залишається актуальним в Україні. Особливо болісно це відчувають на собі малозахищені верстви. У мережі Фейсбук депутат Ірпінської міської ради Сергій Глиняний оприлюднив один з документів наших органів місцевого самоуправління. Це розпорядження про надання грошової винагороди ветеранам — інвалідам та учасникам бойових дій Другої світової війни. Ювілярам випало від міської влади по 500 грн, іменинникам — по 300. 9 травня 2018 року на народному зібранні з нагоди 73-ї річниці перемоги над нацистами зазначалося, що в нашому регіоні залишилося лише 62 учасники бойових дій у Другій світовій, а звитяжців трудового фронту — 82. Повідомлення депутата викликало жваве обговорення у мережі. Дехто сприйняв це як своєрідну подачку від місцевої влади людям похилого віку, які ціною власного здоров’я наближали перемогу над ворогом. А сьогодні вони — важко хворі, змушені витрачати шалені кошти на лікування. Звісно, що згадали й мільйонне марнотратство на набережну, парки, стелу Творчого духу, й про “казкову” подорож в.о. міського голови Анастасії Попсуй (Заблоцька) до США на святкування Дня Незалежності України, яка вилилася у майже 120 тис. грн з міського бюджету.