Вибори у Броварах і перші порушення
Стало відомо, що на одній з дільниць у Броварах жінка за 10 хв встигла зіпсувати бюлетень, написати заяву, щоб їй видали інший.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/01/140025823_3870828779623468_9212297924368823491_o.jpg)
Про це на своїй сторінці повідомляє Рух чесно. Окрім того, ця мешканка Броварів повідомила, що загубила в сусідній кабінці виданий бюлетень, який був знайдений іншим виборцем і відданий їй знову. Голосування продовжилось тим, що вона ж обірвала шторку на кабінці та перейшла голосувати до іншої.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/01/139872930_3870862069620139_1109247516395251372_n.jpg)
Окрім цих інцидентів з жінкою, поліція виявила на одній із дільниць ознаки сітки. Не виключено, що можуть скуповувати голоси. На цій же дільниці є банер, який може містити приховану агітацію партії мера міста - Ігор Сапожко. На кількох дільницях виборці фотографували бюлетені.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/01/Screenshot_1-2.png)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/01/140189644_3870860359620310_7385423592701079140_n.jpg)
Раніше «Погляд» повідомляв, що 17 січня 2021 року в Борисполі і Броварах знову голосують.
Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.