Вибори мера Ірпеня відтягуються на 27 жовтня
![Вибори мера Ірпеня відтягуються на 27 жовтня](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/03/Protest-hol-3.jpg)
На сайті Верховної Ради оприлюднено Проект Постанови про призначення позачергових виборів ірпінського міського голови Київської області 27 жовтня 2019 року.
Таким чином вибори очільника міста можуть відбутися в один день з виборами депутатів до парламенту.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/03/Vybor-gol-Irp-1.jpg)
Нагадаємо, що мер Ірпеня Володимир Карплюк під тиском громади, обуреної його діяннями, змушений був піти у відставку.
Містяни неодноразово виходили з акціями протесту проти корупції та свавілля чиновників, які й досі процвітають в Ірпінському Чикаго.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/03/Protest-hol.jpg)
2 серпня 2018 року Карплюк хоча й залишив мерське крісло, але й донині керує своїми маріонетками в міській раді, піариться на різних масових заходах.
Завдяки новообличчівській більшості в ІМР депутати протягують “потрібні” питання, що спрямовані на знищення зелених зон та заплави річки Ірпінь.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/03/photo_2018-11-13_12-37-15-1.jpg)
Уся вивільнена земля йде виключно під житлову забудову, хоча в місті є велика кількість соціальних проблем, в тому числі з дошкільними навчальними закладами та школами, де заняття у дві зміни через катастрофічну нестачу місць вже стали звичним явищем.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/03/Protest-hol-4.jpg)
Під фундамент висоток в Ірпені йдуть навіть землі державної та комунальної власності, витісняється приватний сектор, а службові установи виселяють у сусідній населений пункт.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/03/photo_2018-12-04_14-27-37.jpg)
Ми добре пам’ятаємо свавілля, що відбувалося в сесійній залі, коли найняті тітушки силою виштовхували ірпінців, які прийшли висловити власну думку щодо фейкового оновленого Генерального плану Ірпеня.
Цей документ за будь-яку ціну ухвалювався лише з однією метою — узаконити стихійну забудову та надати право на подальше розширення будівельних майданчиків міста для забудовників, які входять до кола оточення відставного мера.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/03/Ses-62-Tit-4.jpg)
Після відставки Карплюк та його новообличчівська команда робили все можливе, щоб максимально відтягнути вибори ірпінського міського голови, вдаючись до різних брудних маніпуляцій та “схем”.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/03/Ses-62-Tit-7.jpg)
Це, зокрема, стосується і в.о. міського голови — секретаря ради Анастасії Попсуй (змінила прізвище на Заблоцька), котра була зобов’язана вчасно подати відповідні документи до державних органів.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/03/IMG_2130-2-1332x2000.jpg)
Але внаслідок свідомо внесених помилок вона відтягувала терміни позачергових виборів ірпінського міського голови. Також до цього приклали руку й парламентські покровителі Карплюка.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/03/Ses-62-zag.jpg)