#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Головні новини
Ірпінь
Суспільство

Вибори мера Ірпеня відтягуються на 27 жовтня

28.03.2019 Ігор Швець 0

Вибори мера Ірпеня відтягуються на 27 жовтня


На сайті Верховної Ради оприлюднено Проект Постанови про призначення позачергових виборів ірпінського міського голови Київської області 27 жовтня 2019 року.

Таким чином вибори очільника міста можуть відбутися в один день з виборами депутатів до парламенту.

Нагадаємо, що мер Ірпеня Володимир Карплюк під тиском громади, обуреної його діяннями, змушений був піти у відставку.

Містяни неодноразово виходили з акціями протесту проти корупції та свавілля чиновників, які й досі процвітають в Ірпінському Чикаго.

2 серпня 2018 року Карплюк хоча й залишив мерське крісло, але й донині керує своїми маріонетками в міській раді, піариться на різних масових заходах.

Завдяки новообличчівській більшості в ІМР депутати протягують “потрібні” питання, що спрямовані на знищення зелених зон та заплави річки Ірпінь.

Уся вивільнена земля йде виключно під житлову забудову, хоча в місті є велика кількість соціальних проблем, в тому числі з дошкільними навчальними закладами та школами, де заняття у дві зміни через катастрофічну нестачу місць вже стали звичним явищем.

Під фундамент висоток в Ірпені йдуть навіть землі державної та комунальної власності, витісняється приватний сектор, а службові установи виселяють у сусідній населений пункт.

Ми добре пам’ятаємо свавілля, що відбувалося в сесійній залі, коли найняті тітушки силою виштовхували ірпінців, які прийшли висловити власну думку щодо фейкового оновленого Генерального плану Ірпеня.

Цей документ за будь-яку ціну ухвалювався лише з однією метою — узаконити стихійну забудову та надати право на подальше розширення будівельних майданчиків міста для забудовників, які входять до кола оточення відставного мера.

Після відставки Карплюк та його новообличчівська команда робили все можливе, щоб максимально відтягнути вибори ірпінського міського голови, вдаючись до різних брудних маніпуляцій та “схем”.

Це, зокрема, стосується і в.о. міського голови — секретаря ради Анастасії Попсуй (змінила прізвище на Заблоцька), котра була зобов’язана вчасно подати відповідні документи до державних органів.

Але внаслідок свідомо внесених помилок вона відтягувала терміни позачергових виборів ірпінського міського голови. Також до цього приклали руку й парламентські покровителі Карплюка.