#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна

Виборчий процес розпочався: про що йдеться в законі

24.05.2019 Катерина Бенке 0

Фото: Антикор

24 липня, згідно із Законом України "Про вибори народних депутатів" офіційно стартує виборчий процес.

Президент України Володимир Зеленський видав указ, згідно з яким призначені позачергові вибори до головної ради країни. "Виборчий процес позачергових виборів депутатів починається з дня, наступного після дня опублікування Указу Президента України, зазначеного у частині третій цієї статті", - йдеться у Законі "Про вибори народних депутатів". Сам указ був опублікований 23 травня в "Урядовому кур'єрі".

Сам виборчий процес складається з кількох етапів: висування кандидатів та їх реєстрація, формування виборчих комісій, проведення агітації. Невдовзі перед голосуванням відбувається утворення виборчих дільниць та складання списків виборців. До виборчого пррцесу також включають голосування і підрахунок голосів.

Важливо зазначити, що офіційне завершення процесу настає черз 15 днів після оприлюднення результатів виборів. Крім того, на час виборів заборонено проводити всеукраїнські та місцеві референдуми.