Новини
Україна

Всеукраїнська забастовка: співробітники Нацполіції вимагають відставки керівництва

Як мінімум 30% особового складу планують звільнитися вже в першому кварталі 2022 року.

Всеукраїнська забастовка: співробітники Нацполіції вимагають відставки керівництва - зображення
Фото: Скріншот з YouTube/Dmytro Rynkovyі

Працівники поліції по всій Україні заявляють про вкрай низькі зарплати, через які вони буквально "працюють за їжу". Вони вимагають звільнити керівництво Нацполіції та МВС, а також виплатити гроші.

Про це у своєму відеозверненні повідомив старший лейтенант поліції Дмитро Ринковий.

"Шановні громадяни, відкрито вам заявляю, що співробітники поліції працюють за їжу, тому що із зарплатою 13 тисяч гривень ледве вистачає лише на побут", — сказав він.

Також повідомляється, що до Нового року ніхто зі співробітників, крім керівництва, не отримав традиційної доплати на оздоровлення та за особливі умови праці, яку називають "13-ою зарплатою".

"Зазвичай до Нового року ми отримували не менше подвійних зарплат, я 10 років у структурі. Щороку платили навіть під час Майдану. Однак цього року абсолютно всі співробітники МВС, окрім міністрів та великих начальників, природно, отримали до Нового року чисту зарплату", – сказав поліцейський. 

Правоохоронці вимагають відставки керівництва та виплати коштів, інакше розпочнуться масові звільнення або навіть всеукраїнська забастовка. Так, у місті Токмак Запорізької області за один день звільнилося 30 поліцейських, що становить 95% загальної кількості працівників.

До речі, МВС України ще не прокоментувало даний інцидент.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.