Вишневе
Події

Водоканал Вишневого понад 2 роки незаконно здійснював забір підземних вод

Сума збитків, завданих державі, склала більш як пів мільйона гривень. Комунальне підприємство сплатило кошти за завдану шкоду.

Водоканал Вишневого понад 2 роки незаконно здійснював забір підземних вод - зображення
Фото: pixabay

Як повідомили на фейсбук-сторінці Держекоінспекції Столичного округу, у перший робочий день 2022 року водоканал Вишневого на Київщині сплатив 651 тисячу гривень за самовільне водокористування.

"Інспектори Держекоінспекції Столичного округу у жовтні 2021 року здійснили перевірку КП "Вишнівськводоканал" Вишневої міської ради Бучанського району Київської області. Протягом двох з половиною років підприємство здійснювало забір підземних вод без спецдозволу на користування надрами. Збитки становили 651 тисячу гривень", – йдеться у дописі.

Зазначається, що 4 січня 2022 року КП "Вишнівськводоканал" відшкодував збитки у повному розмірі.

Нагадаємо, раніше працівники Державної екологічної інспекції України провели перевірки на комунальних підприємств регіону.Лише за тиждень Держекоінспекція нарахувала понад 6,5 мільйонів гривень збитків, які завдали довкіллю водокористувачі Київської області.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.