Головні новини
Російсько-Українська війна

ВМС України знищили російський морський тральщик "Ковровець"

Українські воїни продовжують нищити російські кораблі та судна.

ВМС України знищили російський морський тральщик
Фото - airbase

Про це інформує командування ВМС.

"Сьогодні вночі Силами оборони України знищено морський тральщик Чорноморського флоту РФ проєкту 266-М "Ковровець". Військово-Морські сили разом з побратимами продовжують наближати нас до перемоги", —

йдеться у повідомленні.

"Ковровець" — морський тральник проєкту 266М. Головне його завдання — проведення за тралами кораблів та суден, розвідувального та контрольного тралення, прокладання коридорів у мінних полях, участь у міннуванні тощо.

Цей корабель увійшов до складу радянського флоту у 1974 році, а до 1982 року називався "Курский комсомолец". З 1992 року був переймований на "Наводчик", а вже у 1999-го отримав поточну назву.

"Ковровець" брав участь в операціях в Атлантиці, Перській затоці, патрулював біля берегів Сирії. У 2016-2017 роках тральник включили до складу Середземноморського флоту РФ.

Нагадаємо


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.