Новини
Новини Київської області
Макарів
Екологія

Власник Добропарку під Києвом сказав, що поки це – не парк, а поле тюльпанів


У своєму відеозвернені власник «маленької Голландії» під Києвом розповів, чим наразі є Добропарк, а тих, хто встиг побачити цвітіння тюльпанів назвав «щасливчиками».

Наприкінці квітня в Добропарку у Макарівському районі розпустилися перші тюльпани. Наразі ж тут цвіте щонайменше 1 270 000 цих весняних квітів. Тож на власні очі побачити «маленьку Голландію» на травневих свята попри карантин з’їхалися люди з різних куточків Київщини. В результаті поліції довелося перекрити в'їзд на територію Добропарку та пояснювати людям про карантині заходи. Натомість на власника та орендаря було складено адмінпротоколи за статею 44 п. 3, штраф за якою становить 17 тисяч гривень.

Після власник парку на Макарівщині Ігор Добруцький прокоментував OBOZREVATEL ситуацію:

«Територія була закрита для відвідування, як це і повідомлялося на сайті раніше. У зв'язку з тим, що люди наполегливо намагалися потрапити на територію висадки тюльпанів, були залучені представники поліції, які стримували відвідувачів і забороняли проходити на територію. Зараз у парку проводяться лише роботи по висадці і поливу рослин», – повідомив Добруцький.

Проте на запитання, чому в закритому на карантин парку продавали квитки по 50 і 60 грн без чеків, відповідь журналісти від власника так і ь не почули.

Зараз же Ігор Добруцький у своєму відеозвернені, що було опубліковано на сторінці Добропарку назвав тих, хто встиг побачити тюльпани «щасливчиками», а іншим пообіцяв нові композиції наступної весни.

«Були щасливчики, які змогли їх (тюльпани – ред.) побачити, а хто не встиг в оновленій композиції на кольорі – побачите наступної весни. Ми ще не парк, поки ми поле тюльпанів, далі це поле петуній та бегоній, а ще далі поле лаванди», – сказав власник Добропарку, – «Це місце має бути для всієї родини і так воно й буде, був би мир і пройшов би цей коронавірус».

У самому ж дописі до відео йдеться про те, що Добропарк очікує на завершення карантину. Натомість ситуацію на травневі свята – ніяк не пояснили.