#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Головні новини
Суспільство
Світ-суспільство

Влада хоче заборонити розгортати табори біженців на території України

22.11.2021 0

Депутатка Верховної Ради Оксана Савчук пропонує парламенту ввести мораторій на розміщення таборів біженців на території України до закінчення російсько-української війни.

Відповідний законопроект №6312 зареєструвала позафракційний народний депутат Оксана Савчук (партія "Свобода").

Депутат уточнила, що мораторій повинен бути введений на території України до закінчення російсько-української війни, повернення окупованих територій та повернення внутрішньо переміщених осіб на звільнені від окупації території.

Законопроект передбачає, що мігранти, які незаконно перетнули державний кордон України і яких затримано під час такої спроби, позбавляються права на отримання статусу біженця або особи, яка потребує додаткового або тимчасового захисту, і їх висилають з території України.

Таким особам пропонується заборонити в’їзд в Україну строком від шести місяців до трьох років.

Законопроектом передбачається заборона органам влади укладати угоди та договори про розміщення таборів біженців.

“Погляд” вже повідомляв, що на Київщині можуть оголосити надзвичайний стан через міграційну кризу у Білорусі.

Також ми інформували, що Київщина посилює кордон із Білоруссю.

Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками програми на сайті, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram каналі.