Новини Київської області
Анонси
Культура

«Вільні творити»: у столичному метро презентують скульптури та малюнки пасажирів


15 жовтня в арт-холі метро «Золоті ворота» буде представлений проєкт «Вільні творити». Серед робіт – скульптури, рисунки, цифрові рисунки від пасажирів підземки – студентів школи «Скульптурний цех». Про це повідомляється на фейсбук-сторінці «Київського метрополітену».

«Вільні творити»: у столичному метро презентують скульптури та малюнки пасажирів

Мета проєкту – довести, що митцем може стати кожен незалежно від віку чи професії, головне, щоб були бажання та старання.

В експозиції будуть представлені роботи Аліни Роботягової, Артема Присяжнюка, Марії Присяжнюк, Сергія Гули, Вікторії Павенко, Всеволода Чернявського, В’ячеслава Гуденка, Костянтина Плетенецького, Олега Богаченко.

У роботах та історіях майстрів пасажири метро напевно впізнають себе чи своїх знайомих. Проєкт покликаний спонукати відвідувачів до більш щільної комунікації з мистецтвом та навіть опанування мистецьких навичок власноруч.

Довідково:
Організація «Скульптурний цех» вже п’ятий рік поспіль навчає на курсах академічної скульптури, рисунку та живопису людей різних професій: спеціалістів у 3D-моделюванні, цифрового рисунку 2D, анімації, зубного протезування, проєктувальників, художників, скульпторів, лялькарів, кондитерів тощо.