#міська рада #міська рада #Розслідування #ірпінь #Карплюк #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #міська рада #Освіта #ірпінь #екологія #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти #ірпінь
Новини
Київщина

Відкрили дві палати паліативної допомоги: посприяла народна депутатка (ВІДЕО)

25.11.2021 3
В Іванківській центральній районній лікарні відкрили палати для паліативних хворих за сприяння народного депутата - Ольги Василевської-Смаглюк.

В Іванківській центральній районній лікарні відкрили палати для паліативних хворих за сприяння народного депутата - Ольги Василевської-Смаглюк.

В Іванківській центральній районній лікарні відкрили палати для паліативних хворих.

Слід зауважити, що такі пацієнти потребують особливого догляду. Для надання адекватної допомоги паліативним хворим потрібен спеціально навчений медичний персонал, технічне забезпечення, відповідні медикаменти.

На Київщині не всі лікарні готові приймати таких пацієнтів. Проте в смт Іванкові вирішили опікуватися такими хворими.

Повідомляється, що до сьогодні паліативних хворих лікували в терапевтичному відділенні «на ентузіазмі» персоналу та силами забезпечення лікарні.

Щоб виправити цю ситуацію та надавати відповідну допомогу, працівники лікарні звернулися за допомогою до народного депутата - Ольги Василевської-Смаглюк.

Тепер Іванківська лікарня має дві палати на 5 ліжок. Ціна перебування становитиме 17 тисяч гривень, незалежно від часу.

Як відкривали палати для паліативних хворих, - дивіться у матеріалі.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.