Новини
Новини Київської області
Екологія

Від справжньої зими до теплої осені: як дивувала погода у грудні в Києві


Перший місяць зими у столиці був теплішим, ніж зазвичай.

Фото: pixabay.com

Про це повідомили в ЦГО ім. Б. Срезневського.

За даними спостережень обсерваторії, середньомісячна температура грудня у Києві становила –0,5°С, що на 1,8°С вище кліматичної норми.

«Перша декада була холоднішою за кліматичну норму на 2,1°С, друга вже перевищила середні багаторічні показники на 3,0°С, третя ж взагалі виявилась найтеплішою, що суперечить звичним раніше природним процесам», – зазначають кліматологи.

Таким чином, грудень 2020 у столиці розпочався справжньою зимою, а завершився теплою осінню. Натомість найхолодніше було 7 грудня, в цей день мінімальна температура опустилась під ранок до –9,5°С. А найтепліше – 31 грудня, коли максимальна температура піднялась після полудня до +8,4°С, установивши таким чином температурний рекорд.

Як повідомляв «Погляд», минулорічний грудень також був аномально теплий. Більш того минулоріч вперше за 140 років до столиці так і не завітала метеорологічна зима. Натомість цього сезону вона таки прийшла на початку грудня.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.