Веслувальники Київщини - медалісти першого дня чемпіонату України
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/vesluvalnuku.jpg)
У Дніпрі стартував чемпіонат України з веслування на байдарках та каное серед молоді та юніорів.
В перший день змагань визначилися і перші чемпіони та призери. Серед медалістів є і спортсмени Київської обласної школи вищої спортивної майстерності (КО ШВСМ).
Юлія Юрійчук здобула перемогу у складі жіночої байдарки-двійки на дистанції 1000м, а Іван Семикін став другим у байдарці-одиночці серед чоловіків на дистанції 500м.