#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Яготин
Здоров'я

В Яготині стартувала кампанія бустерної вакцинації

01.02.2022
Наразі бустерну дозу вже отримали близько 500 жителів громади.

В Яготині стартувала кампанія бустерної вакцинації - зображення
Фото: pixabay

Як повідомила пресслужба Яготинської ОТГ, жителі громади можуть отримати третє щеплення проти коронавірусу.

Для цього необхідно звернутися до КНП ЯМР "Яготинський центр медико-санітарної допомоги" та отримати бустерну дозу вакцини від COVID-19

Між тим, від початку кампанії з бустерної імунізації додаткову дозу COVID-вакцини вже отримали близько 500 жителів громади.

Зазначається, що вакцинація бустером посилює імунну систему та знижує ризик захворюваності на різні варіанти коронавірусної інфекції.

Також варто зауважити, що оптимальний термін отримання бустерної дози – від 6 до 9 місяців після завершення курсу вакцинації, тобто після другого щеплення.

Центр масової вакцинації населення у Яготині знаходиться за адресою: вул. Незалежності, 71.

Він відкритий з понеділка по п'ятницю з 09:00 до 17:00 години й у суботу та неділю з 09:00 до 15:00.

З питаннями з приводу імунізації можна звертатись за телефоном: (04575)5-47-97.

Нагадаємо, в "Дії" з’явився новий COVID-сертифікат для щеплених бустером. Технічний функціонал для нових цифрових документів про щеплення вже запустили.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.