#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Україна-суспільство

В Україні жінок ставитимуть на військовий облік: від менеджера до головбуха (ВІДЕО)

23.12.2021
Українок популярних професій зобов’язали стати на військовий облік.

Міністерство оборони розширило перелік спеціальностей та професій для жінок, яким необхідно стати на військовий облік.

Відповідно до документа, на військовому обліку повинні перебувати працівниці, зайняті у 35 сферах діяльності. Список професій охоплює майже весь спектр ринку праці — від громадського харчування до банківської справи.

Ставити жінок на військовий облік будуть за двох умов:

  • якщо вона обіймає посаду або працює за фахом зі списку;

  • якщо жінка придатна до проходження військової служби за станом здоров'я та віком.

Відтепер роботодавець повинен проконтролювати наявність документів про перебування на військовому обліку у своїх працівників — не лише у чоловіків, але і в жінок.

За прийом на роботу працівника без перебування на обліку передбачено штраф від Держпраці, територіального центру комплектування та соціальної підтримки — від 5100 до 8500 грн.

Нововведення діє для жінок до 60 років. Ознайомитися з переліком професій можна за цим посиланням.

Нагадаємо, у Фастові організували тренінг для ветеранів. Проєкт «Воїну – гідна праця: розширення можливостей працевлаштування для ветеранів та ветеранок АТО/ООС» направлений на розширення можливостей працевлаштування.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.