Події
Україна-суспільство

В Україні почнуть штрафувати за відмову прийняти оплату картою (ВІДЕО)

Відтепер відмова у розрахунку карткою вважається обмеженням прав споживачів.

Відмова покупцям у проведенні безготівкової оплати за покупки – придбані товари та послуги – в торгових точках відтепер вважається обмеженням прав споживача і є порушенням вимог законодавства, за яке передбачена відповідальність.

Тож бізнес штрафуватимуть, якщо клієнт подасть на них скаргу.

Клієнт має право обирати спосіб розрахунку на свій розсуд відповідно до Закону України "Про захист прав споживачів". Своєю чергою, підприємства, які зобов'язані приймати безготівкову оплату згідно із законом, мають забезпечити покупця такою формою оплати.

До таких підприємств не належать ті, що ведуть свою діяльність у населених пунктах, де мешкає менш як 25 тисяч осіб. Всі інші повинні забезпечити можливість безготівкової оплати.

Нагадаємо, українських таксистів зобов'яжуть встановлювати касові апарати в авто. Законопроєкт про фіскалізацію таксі перебуває на стадії узгодження із Міністерством інфраструктури, його зареєструють наприкінці січня.  

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.