#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Довкілля

В Україні обрали найетичнішого модельєра

22.01.2021 Бобрик Юлія 0

Дизайнерка створює одяг, взуття і речі для дому із конопляної тканини та матеріалів.

Фото: Facebook/UAnimals

Про це повідомили на Facebook-сторінці гуманістичного руху UAnimals.

Цьогоріч переможницею номінації Cruelty-free fashion стала модельєр Оксана Дево, власниця бренду DevoHome. Нагородження відбувалося в онлайн-форматі, в рамках головної премії країни у сфері моди Best Fashion Awards.

«Метою номінації є натхнення. Позитивний імпульс для створення одягу не з “когось”, а з “чогось”», – каже Александр Тодорчук засновник руху UAnimals, який у партнерстві зі світовим Fur Free Alliance і започаткував спеціальну номінацію.

Як повідомляв «Погляд», згідно із останнім дослідженням, більше половини українців виступають проти хутрових ферм. До слова, нещодавно зоозахисники створила фейковий магазин натурального хутра, особливість крамниці полягає в максимально чесній «ціні».

Нагадаємо, в Україні заборонили продаж косметики, що тестується на тваринах.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.