Новини
Україна
Обухів
Культура

В Обухові до Дня Гідності та Свободи відкрили виставку робіт юної художниці

В даній виставці представлено більше сорока робіт талановитої обухівчанки.

В Обухові до Дня Гідності та Свободи відкрили виставку робіт юної художниці - зображення
В Обухові до Дня Гідності та Свободи відкрили виставку робіт юної художниці - 1 - зображення
В Обухові до Дня Гідності та Свободи відкрили виставку робіт юної художниці - 2 - зображення
В Обухові до Дня Гідності та Свободи відкрили виставку робіт юної художниці - 3 - зображення

Сьогодні, 21 листопада, з нагоди Дня Гідності та Свободи в Обухівському краєзнавчому музеї імені Юрія Домотенка відкрито виставку малюнків учениці 2-го класу Першої альтернативної школи Discovery School та Арт-студії "Сьоме небо", юної обухівчанки Каміли Галайди під назвою "Різнобарвна земле моя…". Про це повідомили на Facebook-сторінці музею.

"День гідності та Свободи – одне зі знакових державних свят у новітній історії України. Воно присвячене двом революціям в Україні – Помаранчевій революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року. Метою запровадження пам’ятної дати стало утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття", –

Обухівський краєзнавчий музей імені Юрія Домотенка

На виставці представлено більше сорока робіт талановитої юної художниці. Кожен малюнок сповнений любові до батьківщини та виконаний в індивідуальній техніці.

Нагадаємо, нещодавно в Києві представили найбільшу колекцію предметів кримськотатарського ювелірного мистецтва.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.