Анонси
Обухів
Культура

В Обухівському музеї відкрилась персональна виставка місцевої художниці

З 24 листопада в Обухівському краєзнавчому музеї ім. Юрія Домотенка на Київщині відкрито персональну, благодійну, національно-патріотичну виставку.

В Обухівському музеї відкрилась персональна виставка місцевої художниці - зображення
Фото - Обухівський краєзнавчий музей імені Юрія Домотенка

"Молитва за Україну", так назвала свою виставку художниця Лариса Валентинівна Рябченко.

Про це розповіли на сторінці музею у фейсбук.

Всі роботи виконі у техніці олійного та акрилового живопису. Вони відображають як мирне, безтурботне життя, так і Україну у страні нинішньої війни. Одна з робіт присвячена Герою Віталію Гноянченку, який нещодавно загинув, захищаючи Батьківщину.

В Обухівському музеї відкрилась персональна виставка місцевої художниці - зображення
Фото - Обухівський краєзнавчий музей імені Юрія Домотенка

Також представлена інсталяція, в якій використані експонати музею.

"На відкриття завітали обухівці, читали вірші Ліни Костенко, Олександра Хмельовського, грали на скрипці "Мелодія" Скорика, висловлювали свої враження від побаченого", -

розповіла Хронікам Обухова директорка

музею Наталія Федоряченко.

Благодійна виставка триватиме до середини грудня, всі зібрані кошти підуть на закупівлю дрону.

Нагадаємо, в Галереї протестного мистецтва представлена виставка "Хроніки евакуації". Яка формувалася від квітня 2022 року командою Благодійного фонду "Схід SOS". Головними експонатами є світлини з виїздів бригад у прифронтові населені пункти. Вони зроблені у Дніпрі, Покровську, Краматорську, Часовому Ярі, Бахмуті, Лимані, Авдіївці, Херсоні, Гуляй-Полі, Умані та на Сумщині.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.