#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Ірпінь

В Ірпені закривають банк одягу Сергія Урбана (оновлено: банк одягу продовжить працювати)

23.03.2021 Гапон Юлія 000

Стало відомо про закриття банку одягу Сергія Урбана, який використовували для допомоги нужденним. ОНОВЛЕНО: пізніше повідомили про те, що банк одягу продовжить працювати, деталі - ТУТ.

Нещодавно "Погляд" писав про те, що відійшла у вічність людина з великим серцем, бучанський благодійник Сергій Урбан.

Після смерті благодійника стало відомо, що закривають банк одягу в Ірпені, яким він опікувався.

"Із 25 березня банк одягу припиняє свою роботу за адресою: м. Ірпінь, вул. Антонова, 11-а; павільйон 18. Переконливе прохання не залишати одяг під дверима приміщення", - написала на facebook-сторінці благодійного фонду "Доброе дело" дружина Сергія Урбана.

Цей банк одягу в Ірпені пропрацював майже рік - з 15 січня 2020-го. До того декілька років він діяв у Бучі.

Будь-хто міг здати сюди взуття і одяг, а також пожертвувати кошти організації, щоб вони пішли на допомогу нужденним.

Нагадаємо, раніше "Погляд" повідомляв про те, що Сергій Урбан був гостем сьомого випуску нашої програми «Чесні кроки». Він розповідав, як перетворити життєве випробування на мотивацію до творення добра, ділився досвідом у справі благодійності.

Одна із добрих справ Сергія Урбана – таксі «Машина-допомогайка» для безкоштовного перевезення соціально незахищених верств населення, які потребують нашої турботи.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.