Новини
Новини Київської області
Ірпінь

В Ірпені іменем Сергія Близнюка назвали сквер біля відділу поліції: Історія Героя (ВІДЕО)

Ціною власного життя врятував десятки людей.

На території Ірпінського відділу поліції відкрито сквер, присвячений пам’яті загиблому дільничному офіцеру поліції, капітану поліції Сергію Близнюку. Про це повідомляє Ірпінська міська рада.

З 2015 року Сергій Близнюк ніс службу старшим інспектором – керівником групи патрульної служби на станції "Ірпінь". А вже за рік він почав працювати в Ірпінському відділі поліції. В 2021 році став дільничним офіцером поліції сектору превенції відділу поліції № 2 Бучанського РУП ГУНП України в Київській області.

Загинув Сергій 5 березня в Ірпені під час евакуації мирних жителів. Колона з автівок місцевих жителів у супроводі поліцейських рушила у бік Романівського мосту. Дорога була небезпечною – місцевість прострілювалася ворогом, втім це був єдиний шлях порятунку.

Машина Сергія Близнюка та його напарника рухалась позаду евакуаційної колони та була розстріляна російськими військами.

У Сергія залишились дружина Наталя та маленька донечка Мілана.

Указом Президента України за відвагу та героїзм нагороджено орденом "За мужність" ІІІ ступеня капітана поліції Сергія Близнюка (посмертно).

Також Герою присвоєно Почесне звання "ПОЧЕСНИЙ ГРОМАДЯНИН МІСТА ІРПЕНЯ" (посмертно).

"Сквер імені Сергія Близнюка в Ірпені буде нагадуванням про подвиг усіх правоохоронців, які ціною власного життя рятували цивільних у цій безжалісній війні".

В Ірпені іменем Сергія Близнюка назвали сквер біля відділу поліції: Історія Героя (ВІДЕО) - зображення

Читайте також: