В Гостомелі підрядник підозрюється у привласненні майже 600 тис грн бюджетних коштів під час ремонту дитячого садочка
![В Гостомелі підрядник підозрюється у привласненні майже 600 тис грн бюджетних коштів під час ремонту дитячого садочка В Гостомелі підрядник підозрюється у привласненні майже 600 тис грн бюджетних коштів під час ремонту дитячого садочка - зображення](/storage/resized/lg/news/98368316-52f2-4e6a-9213-a1f0af436645/photo_2023-01-13_10-30-34.jpg)
Ювенальні прокурори Бучанської окружної прокуратури повідомили про підозру директору приватного підприємства за фактом привласнення коштів місцевого бюджету, а також легалізації грошових коштів, одержаних злочинним шляхом.
Згідно з матеріалами слідства, підозрюваний, відповідно до умов укладеного з бюджетною організацією договору, зобов’язався виконати роботи з будівництва дитячого садочка на території смт Гостомель.
З метою заволодіння бюджетними коштами, підрядник підробив офіційні документи, до яких вніс завідомо неправдиві відомості з недостовірними даними в частині виконання будівельних робіт і використання матеріалів по об’єкту. На їх підставі на рахунок очолюваного ним підприємства перераховано бюджетні кошти.
Проте, згідно з висновком експертизи, вартість невиконаних робіт становить майже 600 тис грн. Таким чином державі спричинені збитки на вказану суму.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.