Новини
Суспільство

В електричках розпочали встановлювати камери спостереження


Укрзалізниця оголосила і про можливе подорожчання пасажирських квитків.

Наразі здійснюється модернізація, що включає в себе установку камер спостереження. Технологія дозволяє машиністу контролювати ситуацію в вагонах електрички. Про це повідомив голова правління компанії Володимир Жмак в інтерв'ю телеканалу "Україна 24"

Також буде встановлена оперативна червона кнопка, яка дозволить викликати на наступну станцію наряд у випадку проблем з неналежною поведінкою деяких пасажирів. Це дозволить швидко вирішити негативну ситуацію та не порушувати рух потягу. 

Укрзалізниця також запропонувала дозволити посадку пасажирів у потяг за ксерокопією документів, що засвідчують особу.

Нагадаємо, "Погляд" повідомляв, що Укрзалізниця запустила електричку Київ — Тарасівка.

Вартість квитків пасажирських залізничних перевезень збільшиться

А міністр інфраструктури Владислав Криклій в ефірі "Сніданку з 1+1" повідомив про можливе здорожчання пасажирських залізничних перевезень.

За його словами, таке рішення було прийняте з причини того, що протягом двох років не проводилася індексація пасажирських перевезень, які збиткові для Укрзалізниці.

"Індексація планувалася у 2020 році. Але були різні коронавірусні обмеження. Зокрема, понад три місяці пасажирські перевезення були зупинені, тому не було сенсу. Заплановано, що від березня щомісяця робитимуть індексацію по два відсотки", - повідомив міністр.

Також він зауважив, що можна зекономити до 40% на купівлі квитків, якщо робити це заздалегідь.

Трохи раніше "Погляд" писав, що Укрзалізниця розпочала структурну реформу. Утворено філію вантажних перевезень “УЗ Карго” та оператора інфраструктури “УЗ Інфра”.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.

Фото: Укрзалізниця