Новини
Російсько-Українська війна

Українські зенітники озброїлись: американські ракетні установки Vampir у дії (ВІДЕО)

Новітні зразки ЗРК використали під час відбиття атаки на Одеську область.

Українські зенітники, ймовірно, вже використовують американські ракетні установки Vampire для збиття російських шахедів.

Про це свідчить відео бойової роботи підрозділів ППО ВМС України, яке опублікували 11 лютого, пише Defense Express у понеділок, 12 лютого.

На кадрах видно, що військові беруть ворожий дрон на приціл, використовуючи невідому оптико-електронну станцію. Після цього у шахед влучає реактивний снаряд, і він починає падати.

У відео ВМС вказується, що підрозділи використали новітні зразки ЗРК під час відбиття атаки на Одеську область.

OSINT-аналітик OSINTtechnical вважає, що таким чином військові вперше продемонстрували бойову роботу установок Vampire під керовані реактивні снаряди APKWS. Defense Express пише, що Vampire складається із оптико-локаційної станції та пускового блоку під снаряди APKWS. При цьому оптико-локаційна станція також виконує і функцію підсвітки цілі лазером, бо APKWS мають лазерне наведення.

Нагадаємо, українські військові у Запорізькій області успішно відбили штурм російських загарбників, а також здійснили успішну операцію, полонивши 12 ворожих солдатів.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.