Новини
Російсько-Українська війна

На Запорізькому напрямку: Сили оборони відбили штурм і взяли в полон окупантів (ВІДЕО)

На відеофактах: предсталено також фрагмент допиту взятого в полон, котрий на запитання, як українці воюють, відповів: "Обалденно".

Українські військові у Запорізькій області успішно відбили штурм російських загарбників, а також здійснили успішну операцію, полонивши 12 ворожих солдатів.

Про це повідомляється у відео, що опублікували в Оперативному командуванні "Захід".

Як повідомляють, вдала операція з поповнення обмінного фонду була проведена захисниками із 65-тої окремої механізованої бригади.

"На Запорізькому напрямку сьогодні взяли в полон 12 росіян з 71 мотострілецького полку".

Зазначають, що на кадрах демонструється допит полоненого та процес захоплення російських солдатів. На допиті загарбник заявив, що українці воюють "обалдєнно".

Варто зазначити, що за даними Генштабу, минулої доби, 12 лютого, на Запорізькому напрямку українські воїни відбили атаку противника на захід від Новопокровки Запорізької області.

Окрім того, 4 лютого Президент України Володимир Зеленський відвідав Роботине на Запоріжжі. Там він поспілкувався з українськими воїнами.

Зокрема, президент побував у розташуванні 65-ї окремої механізованої бригади Збройних сил України, воїни якої виконують завдання на Запоріжжі. Вони отримали з рук Зеленського високі державні нагороди.

Нагадаємо, Зеленський змінив начальника Генштабу ЗСУ: замість Шаптали посаду обійняв Баргилевич.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.