Суспільство
Україна-суспільство

Українців штрафуватимуть за неприбраний сніг: за що і скільки доведеться заплатити

Для громадян і посадових осіб штраф становитиме від 340 до 1 360 гривень, а для підприємців – від 850 до 1 700.

Українців штрафуватимуть за неприбраний сніг: за що і скільки доведеться заплатити - зображення
Фото: pixabay

У законі про благоустрій населених пунктів, а саме у частині другій статті 18 зазначається, що підприємства, установи, організації у сфері благоустрою населених пунктів зобов’язані утримувати в належному стані об’єкти благоустрою (їхні частини), що перебувають у їхній власності або користуванні, а також визначену правилами благоустрою території населеного пункту прилеглу до цих об’єктів територію.

Окрім цього, ФОПи та балансоутримувачі багатоквартирних будинків мають відшкодовувати в установленому порядку збитки, завдані порушенням чинного законодавства.

Щодо штрафів, для громадян і посадових осіб вони становитимуть від 340 до 1 360 гривень, а для підприємців – від 850 до 1 700 гривень.

Раніше повідомлялося, що у Верховній Раді зареєстрували законопроєкт, який передбачає запровадження штрафів для водіїв транспортних засобів за перевищення швидкості в межах населених пунктів понад 80 км/год.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.