Новини
Вишневе
Київщина-суспільство

У Вишневому стартувало голосування за проєкти Громадського бюджету


Фото: Freepik

У Вишневому розпочалось голосування за проєкти жителів, які подали свої ідеї до Громадського бюджету міста. Відтепер кожний охочий вишнівчанин може обрати найбільш вдалий, на його думку, задум, що згодом реалізується за місцеві кошти.

Як повідомляє Вишнева міська рада, у зв'язку із карантинними обмеженнями голосування проходитиме лише онлайн.

Зазначається, що проголосувати може один мешканець Вишневого за 1 "великий" та 1 "малий" проєкт.

Так, для жителів Вишневого, які зареєстровані у місті, через платформу e-DEM потрібна буде реєстрація з підтвердженням по е-мейл. Така процедура робиться один раз - ось відеоінструкція. Перейти на платформу електронного голосування - тут. А для тих мешканців, які не зареєстровані у м. Вишневому, потрібно заповнити Coogle-форму (має бути безкоштовний обліковий запис Coogle) та обов’язково прикріпити до неї скан-копію чи фото документа, який підтверджує факт проживання в місті – перейти на Coogle форму - з 27.07 по 05.08. 

«Великі» проєкти:

  • № 1. Безпечний освітній простір ЗОШ № 2, автор Кириленко Леся Павлівна. Цей проєкт покликаний забезпечити безпеку на території ЗОШ №2 шляхом встановлення камер відеоспостереження, які охоплюють весь периметр освітнього закладу. Адже через подвір’я школи пролягають транзитні шляхи до різних об’єктів міста.
  • № 5 «Перший мурал у м. Вишневе - візитна картка міста!», Кириленко Леся Павлівна. Проєкт «Перший мурал м. Вишневого – візитна картка міста!» це розпис зовнішньої стіни будинку, яка має чудовий огляд з залізниці та може стати візитною карткою міста.
  • № 6 Встановлення паркану і облаштування зеленої зони на території Вишнівської ЗОШ №1, автор Міщевська Тетяна Олександрівна. Демонтування старого бетонного паркану та технічної будівлі на території Вишнівської ЗОШ №1. Встановлення нового паркану з облаштуванням зеленої парково-рекреаційної зони для проведення позашкільної та навчальної роботи з учнями школи.
  • № 7 «Встановлення камер відеоспостереження по вул. Освіти 3-3А і Південна 1», автор Скамрова Людмила Володимирівна. Проєкт передбачає встановлення камер відеоспостереження в будинках по вул. Освіти, 3-3А, та вул. Південній, 1, для забезпечення цілодобового відеоспостереження скверу по вул. Освіти, в дворі будинків, на перших поверхах під'їздів та у ліфтах.
  • № 10 «Облаштування зон активного відпочинку на території і в приміщенні Вишнівського академічного ліцею «Основа», автор Гулак Наталія Петрівна. Облаштування зон активного відпочинку на території і в приміщенні Вишнівського академічного ліцею «Основа»: зони активного відпочинку на свіжому повітрі та облаштування зони відпочинку в приміщенні ліцею.
  • № 12 «Безпечний простір 2.0 Вишнівського ліцею «ІДЕАЛ», автор Залізко Інна Вікторівна. Встановлення відеокамер у приміщені Вишнівського ліцею «ІДЕАЛ» з метою посилення безпеки, контролю дисципліни серед учнів, з оптимальними кутами обзору шкільних коридорів.
  • № 13 «Дитячий майданчик вул. Європейська 34, б», автор Залізко Інна Вікторівна. Проєктом передбачається демонтаж старого та встановлення нового сучасного європейського ігрового дитячого майданчика, що буде безпечним та комфортним для дітей різного віку.

«Малі» проєкти:

  • № 3 «Відеоспостереження для дитячого садочку «Орлятко», автор Корнійчук Наталія Василівна. Встановлення камер відеоспостереження у ДНЗ «Орлятко».
  • № 9 «Курс надання першої домедичної допомоги дитині для працівників дошкільних навчальних закладів (садочків) Вишневого», автор Врублевська Валентина Юріївна. Проєкт має на меті навчити працівників садочків наданню першої домедичної допомоги саме дитині і саме в садочку. Особливо це потрібно в яслах та молодших групах садочків.
  • № 11 «Реконструкція центрального входу Вишнівського академічного ліцею «Основа» з облаштуванням пандуса та велопарковки», автор Гулак Наталія Петрівна. Реконструкція центрального входу Вишнівського академічного ліцею «Основа» з облаштуванням пандуса та велопарковки. Мета проєкту - організація безперешкодного доступу до приміщення ліцею учнів з інвалідністю, реконструкція та модернізація центрального входу, облаштування велопарковки для зручності учнів ліцею.
  • № 14 «Шкільне фойє Вишнівського ліцею «ІДЕАЛ», автор Залізко Інна Вікторівна. Створення рекреації (зони відпочинку) у шкільних коридорах дасть змогу дітям змістовно проводити перерви, урізноманітнить відпочинок, забезпечить формування фізичного, психічного і духовного здоров’я.
  • № 15 «Безбар’єрний простір та реабілітаційне обладнання для безкоштовного громадського центру FriendSpase для особливих дітей», автор Романенко Олеся Дмитрівна. Облаштування пандусу для забезпечення безбар’єрного доступу до центру FriendSpace. Облаштування підвісної системи та кардіотренажера для реабілітації дітей з ДЦП.
  • № 16 «Активна перерва у школі №1», автор Пушкарьова Надія Олександрівна. В даному проєкті пропонується за допомогою наліпок-регуляторів організувати рухливі зони в коридорах Вишнівській ЗОШ №1, що дасть змогу дітям не бігати по коридорах, а більш контрольовано та безпечно забезпечувати потребу у русі.
  • №17 «Проект «Жива Книга», автор Рибкін Роман Анатолійович. В рамках програми - профілактика негативних явищ та популяризація спорту під час зустрічей з учнями 7-11 класів.

Нагадаємо, як раніше писав «Погляд», міська рада Вишгорода оголосила конкурс креативних проєктів, на які виділено мільйон гривень.