Новини
Вишгород
Суспільство
Здоров'я

У Вишгородській лікарні модернізували приймально-діагностичне відділення


У межах президентської програми «Велике будівництво» в оновлення вклали 6,5 млн грн.

Не просто ремонт, а модернізація приймального відділення відбулася у Вишгородській районній центральній лікарні. Тепер тут зручно і затишно. Як повідомила пресслужба Київської обласної держадміністрації, Капітальний ремонт відбувся у межах президентської програми «Велике будівництво»/ Загальна вартість проєкту склала 6,5 млн грн.

За словами голови КОДА Василя Володіна,  модернізація приймально-діагностичного відділення в опорному медичному закладі Вишгородського району має низку переваг як і для лікарів, так і для пацієнтів.

«Зокрема, нове обладнання дає змогу медикам своєчасно визначати діагнози, проводити хворим необхідні обстеження, а також оперативно здійснювати передопераційну підготовку», - йдеться у повідомленні.

Як повідомляв «Погляд», в Україні хочуть створити загальнонаціональний реєстр пацієнтів. Також ми інформували, що cтоличні комунальні заклади з надання психіатричної допомоги реорганізують.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.