Вишгород
Події

У Вишгороді посилили охорону гідроелектростанції

Охорону ГЕС забезпечують посилені наряди правоохоронців.

У Вишгороді посилили охорону гідроелектростанції - зображення

Як повідомила пресслужба Першої президентської бригади імені гетьмана Петра Дорошенка, Київську гідроелектростанцію, що розташована у Вишгороді на Київщині, взяли під посилену охорону.

До посиленого чергування перейшли гвардійці Першої президентської бригади оперативного призначення імені гетьмана Петра Дорошенка спільно з вишгородськими поліцейськими. Зазначається, що правоохоронці стежать за правопорядком на території станції, а також контролюють пропускний режим на охоронюваному об’єкті.

У Вишгороді посилили охорону гідроелектростанції - зображення
У Вишгороді посилили охорону гідроелектростанції - 1 - зображення
У Вишгороді посилили охорону гідроелектростанції - 2 - зображення
У Вишгороді посилили охорону гідроелектростанції - 3 - зображення

"Враховуючи виклики сьогодення та всю відповідальність, яка покладена на підрозділи Національної гвардії України, до несення служби відібрані найбільш досвідчені військовослужбовці Першої президентської бригади. Серед них є гвардійці, які несли службу в районі проведення ООС та мають бойовий досвід. Бійці мотивовані та готові спільно з поліцейськими забезпечити надійну охорону та безперебійне функціонування гідроелектростанції", – зазначив заступник начальника Північного Київського ТУ зі служби полковник Олег Дуда.

Такі заходи здійснюються з метою підвищення ефективності захищеності важливого об’єкту інфраструктури і недопущення здійснення терористичного акту на Київській гідроелектростанції.

Раніше повідомлялося, що на Вишгородщині пройшли навчання протитанкових підрозділів. Мата проведення тренувань – підвищення фахових навичок та тренованості для злагодженої дії протитанкових підрозділів.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.