Новини Київської області
Білоцерківський район

У сільській раді на Київщині депутати зробили те, що треба зробити у кожній громаді України

Доволі продуктивним та водночас галасливим видалося напередодні позачергове сесійне засідання Медвинської сільської ради.

У сільській раді на Київщині депутати зробили те, що треба зробити у кожній громаді України - зображення
Фото - Fb: /boguslavFM

На засіданні Медвинської сільської ради, що на Київщині депутати скоротили заробітну плату голові громади, не дозволили звільнити працівників культури та медицини, встановили безкоштовне харчування у школах для всіх учнів.

Про це стало відомо із Facebook сторінки "Богуслав - FM".

Та розкритикували фінансову підтримку комунального підприємства з благоустрою. А ще у 5 разів збільшили матеріальну допомогу військовослужбовцям. Доволі продуктивним та водночас галасливим видалося напередодні позачергове сесійне засідання Медвинської сільської ради.

У сільській раді на Київщині депутати зробили те, що треба зробити у кожній громаді України - зображення

Нагадаємо, депутати однієї з громад Київщини в 4 рази збільшили підтримку тероборони з 114 млн грн замість 114 млн грн. Із них – 84 млн грн – вільні залишки, які з’явилися після “проведеного аналізу”.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.