У селах Горенка та Мощун з’явився свій шериф
![У селах Горенка та Мощун з’явився свій шериф У селах Горенка та Мощун з’явився свій шериф - зображення](/storage/resized/lg/news/9b41a283-1cbd-4f5e-bec2-761887334773/d51900e6abd4d549b1104a2133d22e14.jpg)
Про це повідомляє Національна поліція України.
Власна поліцейська станція запрацювала в Горенці. Це вже 14-та станція на території Бучанського району.
Поліцейський офіцер громади Артем Ситник отримав помпову рушницю та ключі від службового авто.
Правоохоронець обслуговуватиме територію селища Гостомель, а також сіл Горенка та Мощун.
![У селах Горенка та Мощун з’явився свій шериф У селах Горенка та Мощун з’явився свій шериф - зображення](/storage/resized/lg/news/9b41a283-1cbd-4f5e-bec2-761887334773/2bea3a84471267281737824e0dc724d3.png)
Максим Очеретяний подякував керівництву військової селищної адміністрації за співпрацю і наголосив на важливості спільної роботи для забезпечення безпеки та спокою нашої громади.
"Нова станція стане центром взаємодії поліції з місцевими жителями та своєчасним реагуванням на потреби громадян. Тільки разом ми можемо зробити нашу Київщину безпечнішою для всіх", —
зазначив полковник поліції.
![У селах Горенка та Мощун з’явився свій шериф У селах Горенка та Мощун з’явився свій шериф - зображення](/storage/resized/lg/news/9b41a283-1cbd-4f5e-bec2-761887334773/3adf58833b4b27041c7ea5968de83747.png)
До слова, поліцейський офіцер громади — майор поліції. Він прибув до області під час бойових дій на Луганщині та продовжив службу на території Київської області.
У відкритті взяли участь заступник начальника Головного управління Національної поліції в Київській області Максим Очеретяний, керівництво Бучанського управління поліції Київщини, очільник селищної військової адміністрації та представники громади.
Станція знаходиться за адресою: село Горенка, вулиця Івана Франка, 125.
![У селах Горенка та Мощун з’явився свій шериф У селах Горенка та Мощун з’явився свій шериф - зображення](/storage/resized/lg/news/9b41a283-1cbd-4f5e-bec2-761887334773/2cdc87ebe394cafd391fe4e9368ebc20.png)
Нагадаємо, що свідків воєнних злочинів окупантів на Київщині закликають долучитись до збору інформації. Поліція Київщини закликає громадян допомогти документувати безчинства російських військових.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.