Новини
Культура

У прокат виходить фільм метра українського кіно Романа Балаяна


Сьогодні, 8 липня на українські екрани виходить фільм «Ми є. Ми поруч». Це картина відомого радянського та українського кінорежисера Романа Гургеновича Балаяна.

Фото з прем'єри.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила Катерина Молчанова.

Акторка ділиться враженнями та каже, що знімальна група створила справжню чесну капсулу часу та неймовірно красиве кіно.

Фільм є повністю чорно-білим. У ньому Роман Балаян показує свій Київ, той, що він побачив вперше, коли переїхав до України з Вірменії у 60-ті.

«Ми є Ми поруч» драматично розповідає про хірурга, який помилився з діагнозом свого похресника, в результаті чого, хлопчик гине на операційному столі. В головних ролях знімались Ахтем Сеітаблаєв та Катерина Молчанова

Картину вже можна побачити у кінотеатрах по всій країні.

ІА “Погляд” вже повідомляв, що в Національному музеї українського народного декоративного мистецтва буде працювати виставка художниці Роксолани Дудки.

Ми розповідали також, що в Бучанському міському парку анонсують музичний концерт струнного квартету String Art.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.