Новини Київської області
Суспільство

У Пристоличній ОТГ розширять перелік медпослуг для жителів громади

Жителі ОТГ зможуть відвідати вузькопрофільних спеціалістів у місцевому медзакладі.

У Пристоличній ОТГ розширять перелік медпослуг для жителів громади - зображення
Фото: pixabay

Як повідомили у пресслужбі Пристоличної ОТГ, у найближчих планах адміністрації КНП "Пристоличний медичний центр" – розширити перелік медичних послуг для жителів громади.

Зокрема, там розглядають можливість залучити зі столиці вузькопрофільних спеціалістів: кардіолога, невролога, ендокринолога, акушер-гінеколога. Фахівці орендуватимуть приміщення і надаватимуть платні послуги.

Директорка КНП Анастасія Покозацька розповіла, що також планується відкриття стоматологічного відділення у приміщенні медичної амбулаторії ЗПСМ у селі Щасливе. Водночас щодо стаціонарного відділення – наразі питання про це не стоїть.

"У приміщенні Щасливської МА ЗПСМ є три палати денного стаціонару, де 12 ліжко-місць. Цього достатньо.  Якщо пацієнт потребує залишитися у медзакладі на певний час після процедури, то він має таку можливість. Цим користуються переважно люди старшого віку, з хронічними захворюваннями", –  розповіла Покозацька.

Також директорка наголосила, що плани КНП великі, тому потрібні кваліфіковані кадри. Наразі вакантні дві посади сімейних лікарів.

Нагадаємо, у центральній лікарні Борисполя незабаром почнеться будівництво пологового відділення. Роботи мають почати вже навесні. Загалом на території медзакладу мають звести ще два нових корпуси – для пологового та лікувального відділень.

Також відомо, що Київські обласні дитячу та дорослу лікарні планують реконструювати. Розпочати роботи в цьому напрямку планують вже в наступному році.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.