Новини
Новини Київської області

У переяславському університеті створили новий факультет


У Переяславському Університеті Григорія Сковороди відбулися кардинальні зміни. Виш отримав нову назву, статут, оновили керівний склад, перейменували факультети, збільшили кількість кафедр, а також створили новий (сьомий) факультет - гуманітарно-природничої освіти та соціальних технологій. Його очолив доктор історичних наук Віталій Коцур (33 роки).

Фото з відкритих джерел

Про це повідомили в "Переяслав Сіті".

"Створити самостійний факультет із однієї спеціальності, наприклад, політології, неможливо, оскільки не вистачає студентів, – розповів Віталій Коцур журналістові Переяслав.City. – Тож виникла нагальна потреба створити новий факультет. У нас – шість кафедр, дві з яких новостворені, відповідно шість спеціальностей, за якими студенти здобувають освіту: біологія, географія, політологія, документознавство, цифрові технології (нова спеціальність), публічне управління та адміністрування (нова спеціальність, за якою ми готуємо держслужбовців). Взагалі факультет зібраний ще із трьох факультетів: соціоісторичного, фінансово-гуманітарного та природничо-технологічного".

На очній та заочній формі факультету навчається 650 студентів.Також збільшилася і кількість викладачів. Зокрема, кафедру цифрових технологій очолив колишній проректор вишу Валерій Хомич. Багато нових фахівців взяли працювати на кафедру публічного управління та адміністрування. Її очолила доктор наук, професорка публічного управління Оксана Пархоменко-Куцевіл, вона й підібрала під себе колектив.

Віталій Коцур – наймолодший доктор наук переяславського університету

Віталій Коцур офіційно став деканом факультету 1 вересня. Протягом першого місяця роботи «приводив його до цілісного вигляду». Це, зокрема, отримання кімнат у гуртожитку для студентів факультету, матеріально-технічне забезпечення нових кафедр, акредитація спеціальностей. Також Коцур надалі займається викладацькою діяльністю. А 11 вересня захистив докторську дисертацію за темою «Національні меншини України в контексті суспільно-політичних трансформацій 90-х років ХХ ст. – поч. ХХІ ст.».

Зауважимо, "Погляд" нещодавно інформував, що завдяки глобальній освітній програмі UWC можна не просто навчатися у старшій школі в різних куточках світу, а ще й отримувати стипендію.