Новини
Україна

У Нідерландах українські військові опановують машини- amphibious (ВІДЕО)

Один з інженерів, який проходить підготовку відзначив придатність такої техніки до форсування Дніпра. M3 Amphibious Rig можуть переправити навіть важку техніку через річку.

Українські військовослужбовці проходять навчання у Нідерландах з форсування водойм на машині-амфібії M3 Amphibious Rig. Тренування під інструктажем фахівців із Німеччини та Великої Британії тривають із лютого.

Завдяки високій вантажопідйомності M3 Amphibious Rig дозволяє перевозити через річку важку техніку.
Про це повідомляє видання "Військовий кур'єр".

Бійці ЗСУ зазначають, що за допомогою M3 Amphibious Rig можна встановлювати плаваючі мости між берегами, а також перевозити техніку по воді у форматі поромної переправи. Один із воїнів зазначив, що така машина-амфібія підходить для форсування Дніпра. Варто зазначити, що Нідерланди обіцяли надати Україні машини-амфібії.

"Можливості у цієї машини великі. Вони можуть плавати як парою по дві машини, так і робити мости через річку. Дуже велика пропускна спроможність у мосту. На сьогоднішній день у нас стоїть питання щодо форсування Дніпра, і швидше за все важка техніка перекидатиметься саме цими машинами".

M3 Amphibious Rig – це німецька військова машина-амфібія, яка використовується для переправи танків та інших транспортних засобів через водні перешкоди. Розроблена фірмою Eisenwerke Kaiserslautern у 1982-1992 роках. Має два великі алюмінієві понтони, які перевозяться на даху машини. Вони розвертаються на воді та служать платформою для переправки техніки.

Екіпаж такої машини складає три особи. Техніка рухається по суші зі швидкістю 80 км/год, по воді – 14 км/год. При використанні як багаторазовий пором може транспортувати вагу до 63,5 тонн, як міст – допустиме ще більше навантаження.

Декілька установок M3 Amphibious Rig можна об'єднати довгими з'єднувачами, так званими "рампами", по 4 з яких є на кожному транспортному засобі, щоб утворити міст через водну перешкоду. Таким чином, 8 установок подолають водну перешкоду довжиною 100 метрів і можуть бути подолані транспортними засобами до найважчого основного бойового танка масою понад 60 тонн, такого як Leopard 2 і Challenger 2.

Читайте також:

  • СБУ знешкодила бойову групу фсб;

  • Німеччина надасть Україні зимовий пакет допомоги на €1,4 млрд;

  • На північному кордоні України встановлено понад 500 тисяч протитанкових мін.


    Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.