Вишневе
Відбудова регіону

У Київській області ремонтують пошкоджені обстрілами будинки

Вишневе - одне з найбільш постраждалих міст області. Через ракетні удари тут пошкоджено 11 багатоповерхівок. Постраждали будинки понад 700 мешканців.

У Київській області ремонтують пошкоджені обстрілами будинки - зображення
Фото: Влада Прізова

У місті Вишневому Київської області ремонтують пошкоджені обстрілами будинки. Тут міняють вікна в багатоквартирних будинках, які постраждали внаслідок російських атак.

Начальник Київської обласної державної адміністрації Руслан Кравченко розповів, що Вишневе - одне з найбільш постраждалих міст області. Через ракетні удари тут пошкоджено 11 багатоповерхівок. Постраждали будинки понад 700 мешканців.

Міняти пошкоджені вікна в області буде міжнародний фонд Global Empowerment Mission. Першу партію - 127 віконних конструкцій - виготовили в рекордно короткі терміни, лише за 4 дні. Заявок по одному з найбільш постраждалих будинків - понад 400.

Також місцеві комунальники закрили пошкоджені вікна плівкою або фанерою у квартирах і місцях загального користування. Відновлено тепло-, водо-, енергопостачання та частково газопостачання.

Відновлюють й інші об'єкти в постраждалих районах. Зафіксовано пошкодження в 5 районах області. Це 14 багатоквартирних будинків, 50 - приватних, із них 2 будинки - зруйновані. Крім того, пошкоджено понад 90 автомобілів, церкву, складські приміщення низки підприємств, 2 школи. Усі пошкоджені об'єкти обстежені відповідними комісіями.

Нагадаємо, родина з Гостомеля першою в Україні придбала нове житло за сертифікат “єВідновлення”. Це перша в Україні реалізація такого механізму.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.