У Гостомелі відкрили мурал ОЧІ
![У Гостомелі відкрили мурал ОЧІ У Гостомелі відкрили мурал ОЧІ - зображення](/storage/resized/lg/news/994ca004-5c06-42d2-8449-b28423fbf84b/32-02.jpg)
Заступник начальника Гостомельської СВА Леонід Вінцевич долучився до відкриття муралу, і у своїй промові зазначив, що сила і любов материнського серця має вшановуватися та підтримувати дух. Така шана матерям - це особливе і патріотичне нагадування, що тішитиме очі кожного з нас щодня.
Стінопис створила художниця з Гостомеля Ірина Романченко спільно з Сергієм Редьогою - художником з Харкова.
«Очі» - це подяка та шана матерям, які виховали сміливих та сильних духом дітей, які щодня боронять Україну та кожного з нас.
На відкритті мешканці громади змогли долучитися до збору на прилад нічного бачення для Сурена Саргсяна - тренера Гостомельської команди з хортингу «Спарта».
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.