У Фастові започатковано нову романтичну традицію
З нагоди Дня усіх закоханих у Фастові зародилась нова традиція: подружні пари, які хочуть відсвяткувати ювілей з дня одруження, обов’язково повинні сфотографуватися біля композиції «Обручка», розміщеної біля місцевого РАЦСу.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/02/150449208_3804959542955456_5957961206522853525_n.jpg)
Така традиція у найромантичніше свято на планеті започаткована з легкої руки почесного громадянина Фастова Анатолія Гірченка, повідомляють у Фастівській міській раді.
«Молодята, котрі хочуть відсвяткувати золоте, діамантове, або й навіть червоне (100-річчя подружнього життя) весілля, обов’язково повинні сфотографуватися біля композиції «Обручка», що біля РАЦСу», – йдеться у повідомленні.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/02/149888466_3804959742955436_716856596186992204_n.jpg)
Ідею з радістю підтримали подружні пари міста, які разом прожили 50 та 60 років. Вони взяли участь в урочистій церемонії віншування пар-ювілярів, які відзначають золоте та діамантове весілля.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/02/150453141_3804959546288789_3282003851767931431_n.jpg)
Саму святкову церемонію було проведено у міському РАЦСі. Не втративши почуття кохання за багато років спільного життя, чоловіки й дружини знову стали на весільний рушник, станцювали родинний танок та під виклики «Гірко!» сором’язливо цілували один одного, а також смакували караваєм та отримували подарунки і вітання від голови громади Михайла Нетяжука.
Довідково:
Скульптурну композицію «Обручка» Фастову подарував архітектор Давід Брюнот – француз, який одружився на прекрасній фастівчанці.
Фото: Фастівська міська рада
Читайте також, що на Київщині найчастіше дарують коханим у 2021 році. Напередодні Дня всіх закоханих ІА “Погляд” дізнався, як цей день проводять на Київщині.
"Погляд" також повідомляв про незвичайну фотозону у Фастові. Там зі снігу місцеві зліпили величезного їжака.
Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу - переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина - Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.