Новини
Суспільство
Відбудова регіону

У Дії запрацювало єВідновлення: як отримати кошти на ремонт пошкодженого житла?

Максимально можна отримати від держави 200 тис. грн.

У Дії запрацювало єВідновлення: як отримати кошти на ремонт пошкодженого житла? - зображення

Відсьгодні в Дії запрацювало єВідновлення. Ця програма дає можливість подати заяву в застосунку та отримати кошти на ремонт пошкодженого житла. Про це повідомили в Telegram-каналі Мінцифри.

"Відтепер українці, чиї домівки постраждали через бойові дії, можуть подати заяву в Дії та отримати кошти на ремонт за програмою єВідновлення. Послуга доступна, якщо житло підлягає відновленню і не було повністю відремонтоване", –

Мінцифра

Максимальна сума, яку можна отримати на ремонт, – 200 тис.грн. При цьому кошти можна витратити на будівельні матеріали чи послуги підрядників-учасників програми.

Як отримати допомогу?

  • Повідомте про пошкоджене майно у застосунку Дія.

  • Відкрийте спеціалізований рахунок єВідновлення в одному з банків-учасників програми.

  • Заповніть заяву на допомогу в застосунку Дія, перевірте та відправте в оборобку.

Після цього місцева влада має надіслати комісію, яка проведе обстеження пошкодженого майна, зафіксує руйнування та визначить суму компенсації. Згодом кошти мають поступити на картку єВідновлення. Їх потрібно використати протягом 12 місяців з дня отримання.

Нагадаємо, також із березня можна отримати електронне судове рішення можна за кілька кліків. Крім того через застосунок Дія можна буде отримувати витяг з Єдиного державного реєстру. А також, в додатку має з'явитися новий сервіс – електронний військовий квиток. Однак, як його впроваджуватимуть і як працюватиме сервіс, поки що не розповідають.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.